Şifreli Geçiş Sistemleri

NEDİR?

Şifreli Geçiş Sistemleri, iş yerlerinde personelin, müşterinin ve hatta iş yerinin güvenliğini üst düzeyde sağlayabilmek ve giriş çıkış bilgilerini hata payı olmaksızın elde edebilmek adına kullanılan sistemler olmaktadırlar.

Şifreli Kapı Sistemleri, güvenlik ihtiyacının hassasiyetle sağlanmasının yanında iş yerine tüm giriş çıkışları Şifreli Kapı Kilidi kontrol etmek etmektedir. Geçiş Sistemleri arasında en çok tercih edilen Şifreli Geçiş Sistemleri birçok açıdan Kartlı Geçiş Sistemlerinden daha avantajlı olmaktadır.

 İş yerinizde denetlenmesini istediğiniz tüm noktaları Şifreli Kilit Sistemi sayesinde kart taşıma derdi olmadan tek bir şifre ile kontrol altına alarak hem iş verimliliğinizi hemde güvenliğinizi sağlamaktadır.

 Firmamız kaliteli şifreli kapı kilitleri ve Şifreli Kilit Sistemi ile montaj ve bakım hizmetleri vermektedir. İhtiyacınıza en uygun Şifreli Kapı Kilidi Fiyatları ve özellikleri ile sizlere uzun ömürlü kaliteli sistemler sunmaktadır.

AVANTAJLARI

 Güvenlik ihtiyacının karşılanması için oldukça önemli olan Şifreli Geçiş Sistemleri;

Şifreli Geçiş Sistemleriyle sağlanan %100 güvenli geçiş sistemleri işletmenize büyük katkı sağlamaktadır. Bunun için öncelikle size en uygun Şifreli Kilit Fiyatları ve özellikleri hakkında kapsamlı bir çalışma yapılması gerekmektedir. Ardından titiz bir kurulum aşaması ve kurulum sonrası destek verilmektedir. Kartlı Şifreli Geçiş Sistemi konusunda güçlü referanslara sahip firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yerinde Ücretsiz Keşif avantajıyla size en uygun hizmet analizi de yapılmaktadır.

ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Şifreli Kapı Sistemleri temelde üçe ayrılmaktadır;

ÇEVRİMİÇİ ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMLERİ

 Şifreli kapı kilidi üzerine geçerli şifre girildikten sonra o kişiye ait geçiş yetkisini, daha önceki şifrelere ait kullanıcı bilgilerinin kayıtlı olduğu veritabanı bulunan bir bilgisayar üzerinden öğrenerek geçişe izin vermektedir veya vermemektedir. Bu sistem ile çeşitli analiz ve raporlar hazırlanabilmektedir. Devamlı aktf olarak çalışması gereken bir bilgisayara ihtiyaç duyulmaktadır. Sistemin bağlı olduğu bilgisayar ve sistem arasında bağlantı sorunu olduğunda geçiş izni verilemez ve rapor kaydı oluşturulamaz.

ÇEVRİMDIŞI ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMLERİ

 Çevrimdışı çalışan Şifreli Kapı Sistemleri ise şifrelere ait kullanıcı bilgilerini kendi veritabanlarında tutarak devamlı bir bilgisayar ile bağlantıya gerek olmadan çalışabilmektedir. Tüm geçiş bilgilerini kendi veritabanlarında tutmaktadırlar. Belirli aralıklarla bilgisayar ile bağlantı sağlanarak bu bilgileri bilgisayardaki ilgili programa aktarır ve istenilen raporlamanın alınması sağlanmaktadır. Güvenlik göz önüne alındığında en çok tercih edilen sistemler çevrimdışı veya çevrimiçi-çevrimdışı çalışan Şifreli Kapı Kilidi içeren sistemler olmaktadır.

ÇEVRİMİÇİ- ÇEVRİMDIŞI ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMİ

KULLANIM ALANLARI

Şifreli Geçiş Sistemi kullanımı sağlayan birçok işletme, kurum ve kuruluşlar, sadece kendi belirlediği personel ve kişi girişlerini sağlayarak kurumlarının girişlerine sınırlama getirebilmektedir. Böylece kontrol altına alınan işletme güvence altına da alabilmektedir. Şifreli Geçiş Sistemleri;

Kolay kullanımı sayesinde işletmelere ve kişilere rahatlık sağlamaktadır.