Turnike Fiyatları: Kullanım Amacına Göre Farklılık Gösteren Bir Yatırım

  Turnike Sistemleri Nedir?

  Turnike sistemleri güvenliğin en üst seviyeye çıkartılması, geçişlerin kontrol altına alınması, giriş ve çıkışların düzenli ve güvenli bir şekilde geçiş sağlanması amacıyla kullanılır. Turnike sistemleri bir çok farklı alanlarda farklı sektörde kullanımı sağlanmaktadır. Hastanelerde, okul, alışveriş merkezleri, havaalanları, stadyumlar gibi pek çok yerde kullanımı sağlanmaktadır.

  Turnikelerin pek çok çeşidi bulunmaktadır, tripod turnike, boy turnikesi, jetonlu turnike, hijyen turnikesi gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kullanılacak bölgeye göre turnike fiyatları da çeşitli faktörlere bağlı olarak değişim göstermektedir Turnike fiyatları, turnikenin boyutuna, modeline, malzeme kalitesine, özelliklerine göre fiyatlarında değişiklik sağlamaktadır. Dünya çapında bilinen markalar, diğer markalara kıyasla daha yüksel fiyatlara sahip olabilirler                     


  Turnike Fiyatları Hakkında

  Fiyatlandırma aşaması, turnike montajının yapılacak olduğu alana, turnikenin kullanım amacına ve güvenlik derecesine göre değişiklik göstermektedir. Mesela, yüksek güvenlik gerektiren bir askeri bölgede kullanılacak turnike modelleri daha yüksel fiyatlarda olabilirler. Ayrıca turnikenin bakımları ve montajı için ek maliyetler de söz konusu olabilir.

  Turnike Geçiş Sistemleri İçin Hemen Teklif Al!


  Turnikelerin fiyatlarına etkiyen diğer unsurlardan biride satıcı firmanın sağladığı garanti süresi ve müşteriye sağladığı teknik destek hizmetidir. Bazı firmalar turnikelerine uzun süreli garanti ve teknik destek imkanları sunarak daha yüksek miktarda fiyat talep edebilirler.

  Genel olarak, turnike fiyatları çeşidine, kullanım amacına, özelliklerine, kullanılacak alana ve markasına göre değişiklik gösterebilir. Turnike sistemi alınırken 

  Genel olarak, turnike fiyatları değişebilir. Ancak, fiyatlar turnikenin özelliklerine, markasına ve kullanılacağı alana göre değişebilir. Turnike alırken, en ucuz turnike fiyatlarını karşılaştırıp en ucuz fiyatı sunan turnikeyi bulmak için birçok farklı markaları ve modelleri karşılaştırmak ve fiyat teklifi almak önemlidir.

  İlginizi Çekebilecek Ürünler

  Yorumlar

  Bu blog yazısı ile ilgili yorum bulunamadı!

  Yorumunuzu Yazın

  WhatsApp İletişim