Değerlerimiz ve Politikalarımız

  Değerlerimiz

  Firmamız, tüm organizasyon süreçlerinde müşteri odaklı, güvenilir, dürüst, yenilikçi, kaliteli, süratli, tutarlı, titiz, gerçekçi, mükemmeliyetçi ve çözüm odaklı bakış açısına sahip olmaktadır.


  Politikalarımız

  Kurumumuzun hizmet faaliyetlerine başladığı ilk günden bugüne kadar kurum kültürümüzü oluşturan en önemli yapı taşlarından birisi olan “Güven” ilkemizden asla taviz vermeden değerli müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

  Kurumumuzun organizasyonunda yer alan en üst kademeden en alt kademeye kadar üstlenmiş olduğumuz tüm işlerde müşteri merkezli olup, atmış olduğumuz her adımda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kararlı ve tutkulu olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

  Müşterilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti bizim için büyük bir önem arz etmektedir, bu bağlamda, işinde uzman kişiler tarafından dönemin teknolojisine en uygun detaylı araştırmayı ve projelendirmeyi yaparak toplam kalite yönetimine uygun hizmetler sunmaktayız. Müşteri taleplerine cevap vermede güvenilir, süratli ve kaliteli hizmetler sunarak keşif sürecinden başlayıp hizmetin sunulması ve hizmet sonrasındaki sürece kadar tüm evrelerde yetkinliklerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Sorumluluğunu üstlendiğimiz tüm işlerde takım çalışmasından faydalanırken çözüm odaklı ve tutarlı olmak, mükemmeliyetçi bakış açısıyla yaratıcılık ve yenilikçilik bakış açısını sergilemekteyiz. Tüm müşteri çalışan ilişkilerimizi ve hizmetlerimizi güven, objektif, dürüst ve ahlaki değerleri ile sürdürmekteyiz. Yenilikçi yaklaşımımız ile her geçen gün değişen dünya ve gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, tüm bu veriler ışığında hizmetlerimizi ve çalışanlarımızı geliştirmekteyiz. Çalışanlarımıza, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek ve kendilerini bir adım daha geliştirebilmeleri adına gerekli eğitim ve diğer tüm imkanları sunarak onlara öncülük etmekteyiz. Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak adına, tüm çalışanlarımızı ve işin bulunduğu çevreyi, yapılan işin doğurabileceği risklere karşı korunması firmamız için oldukça büyük önem arz etmektedir. Bu doğrultuda, sürekli olarak personellerimizin sağlık, iş sağlığı, çevre ve güvenliği denetimlerinin yapılması ve belirlenen gelişime açık hususların iyileştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamaktayız. Gerçekleştirilen bütün projelerde planlama sürecinden uygulama sürecine kadar çevreye karşı duyarlı ve ekolojik dengeyi koruma anlayışıyla çevreye uyumlu olmak adına doğal kaynak ve enerji tüketimini minimuma indirerek genel enerji verimliliğini arttırmak, doğal kaynakları tasarruflu ve akılcı bir şekilde kullanarak hava, su ve toprak kirliliğini önlemek gibi marka olarak üzerimize düşen sorumluluklarımızı yerine getirmekteyiz.
  WhatsApp İletişim