2004’den bu güne Elektronik Güvenlik sistemleri, Otomasyon ve Kontrol Sistemleri konusunda faaliyet gösteren, sektör bilgisi ve deneyimi ile ülkemizin önde gelen projelendirme firmalarından biridir. Tüm Elektronik Güvenlik Sistemleri ve bu sistemlerle entegre çalışan diğer çözümleri tek çatı altında toplayan, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözüm odaklı analizler yaparak uluslararası standartlara uygun kalitede ürün ve hizmetleri ihtiyaç duydukları her alanda sunabilen; bilgi, beceri, donanım ve ürün alt yapısına sahip bir proje firmasıdır.

  Gazi Information Teknoloji, profesyonel proje ekibi ile keşif aşamasından iş teslimine kadar ki bütün aşamalarda güvenlikten ödün vermeden, müşterilerinin fikir ve taleplerini dikkate alarak onların ihtiyacına uygun en doğru projeyi alternatif çözümleri ile birlikte sunar. Her biri alanında eğitim almış uzman teknik kadrosu ile taleplerinize cevap verecek projeyi uluslararası standartlara uygun doğru bir şekilde uygulayarak satış sonrası tüm hizmetleri en hızlı sürede yerine getirerek müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

  MİSYONUMUZ

  Çağımızın teknolojisi ile donatılmış hizmetlerimizi profesyonel kadromuz ile müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda en GÜVENİLİR, HIZLI ve KALİTELİ hizmeti sunmayı ilke edinip müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sektöründe lider bir marka olmak en büyük hedefimiz olmaktadır.


  VİZYONUMUZ

  Rekabetin yoğun yaşandığı firmamızın da içinde bulunduğu bu pazarda, ürün ve hizmetleri daha fikir aşamasındayken müşteri ihtiyaçlarını düşünerek ve bunların nasıl çözülebileceğini göz önünde bulundurarak oluşturulan, müşterilerimizin bizi sadece kalite ve maliyetimizle değil geleceği öngörebilme yetkinliğimiz ile de tanıdıkları öncü bir firma olarak büyümektir.

  Değerlerimiz ve Politikalarımız

  Değerlerimiz

  Firmamız, tüm organizasyon süreçlerinde müşteri odaklı, güvenilir, dürüst, yenilikçi, kaliteli, süratli, tutarlı, titiz, gerçekçi, mükemmeliyetçi ve çözüm odaklı bakış açısına sahip olmaktadır.


  Politikalarımız

  Kurumumuzun hizmet faaliyetlerine başladığı ilk günden bugüne kadar kurum kültürümüzü oluşturan en önemli yapı taşlarından birisi olan “Güven” ilkemizden asla taviz vermeden değerli müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

  Kurumumuzun organizasyonunda yer alan en üst kademeden en alt kademeye kadar üstlenmiş olduğumuz tüm işlerde müşteri merkezli olup, atmış olduğumuz her adımda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kararlı ve tutkulu olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

  Müşterilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti bizim için büyük bir önem arz etmektedir, bu bağlamda, işinde uzman kişiler tarafından dönemin teknolojisine en uygun detaylı araştırmayı ve projelendirmeyi yaparak toplam kalite yönetimine uygun hizmetler sunmaktayız. Müşteri taleplerine cevap vermede güvenilir, süratli ve kaliteli hizmetler sunarak keşif sürecinden başlayıp hizmetin sunulması ve hizmet sonrasındaki sürece kadar tüm evrelerde yetkinliklerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Sorumluluğunu üstlendiğimiz tüm işlerde takım çalışmasından faydalanırken çözüm odaklı ve tutarlı olmak, mükemmeliyetçi bakış açısıyla yaratıcılık ve yenilikçilik bakış açısını sergilemekteyiz. Tüm müşteri çalışan ilişkilerimizi ve hizmetlerimizi güven, objektif, dürüst ve ahlaki değerleri ile sürdürmekteyiz. Yenilikçi yaklaşımımız ile her geçen gün değişen dünya ve gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, tüm bu veriler ışığında hizmetlerimizi ve çalışanlarımızı geliştirmekteyiz. Çalışanlarımıza, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek ve kendilerini bir adım daha geliştirebilmeleri adına gerekli eğitim ve diğer tüm imkanları sunarak onlara öncülük etmekteyiz. Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak adına, tüm çalışanlarımızı ve işin bulunduğu çevreyi, yapılan işin doğurabileceği risklere karşı korunması firmamız için oldukça büyük önem arz etmektedir. Bu doğrultuda, sürekli olarak personellerimizin sağlık, iş sağlığı, çevre ve güvenliği denetimlerinin yapılması ve belirlenen gelişime açık hususların iyileştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamaktayız. Gerçekleştirilen bütün projelerde planlama sürecinden uygulama sürecine kadar çevreye karşı duyarlı ve ekolojik dengeyi koruma anlayışıyla çevreye uyumlu olmak adına doğal kaynak ve enerji tüketimini minimuma indirerek genel enerji verimliliğini arttırmak, doğal kaynakları tasarruflu ve akılcı bir şekilde kullanarak hava, su ve toprak kirliliğini önlemek gibi marka olarak üzerimize düşen sorumluluklarımızı yerine getirmekteyiz.
  WhatsApp İletişim