Neden sizi tercih etmeliyim?
  • İhtiyacınız olan tüm Elektronik Güvenlik Sistemlerine uygun fiyat, son teknoloji ürün seçimleri ve alanında uzman teknik ekibimiz ile müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. 20 yıllık tecrübemiz ve 5.000’den fazla Referans ile tüm Türkiye’de ulaşılabilir olduğumuz için bizleri tercih etmelisiniz.
  Hangi illerde hizmetiniz var? Merkeziniz neresi?
  • Gazi İnformation Teknoloji, İzmir merkezli çalışan bir firma olup Türkiye’nin 81 ilinde teknik servis bayileri bulunan bir firmadır. Hangi ilde olursanız olun kesintisiz hizmet, alanında uzman teknik servis ekibimiz ile sürdürülecektir.
  Birden fazla hizmet satın alabilir miyim?
  • Evet, ihtiyacınız olan tüm elektronik hizmetleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda, titizlikle sizlere sunmaktayız. Tüm Türkiye’de her hizmet için teknik ekiplerimiz bulunmaktadır.
  Nasıl hizmet alabilirim?
  • Bizlere istediğiniz sistemler için sitemiz üzerinden Teklif Formu doldurarak fiyat talebinde bulunabilir ya da 0 850 305 90 21 telefon numarası üzerinden sistemler hakkında detaylı bilgi edinerek fiyat teklif talebinde bulunabilirsiniz.
  Hizmet satın aldıktan sonra süreç nasıl işliyor?
  • Sizlere talebiniz doğrultusunda istediğiniz sistem ve hizmet için bir Teklif Formu gönderilecektir. Tafanızca onaylanmasının ardından İzmir merkez üzerinden ürün çıkışları yapılarak bulunduğunuz ile kargolanacaktır. Kargonuz size ulaştıktan sonra teknik ekip müsaitlik durumuna göre sistem kurulumu için tarafınıza yönlendirilecektir.
  Garanti süresi ne kadar?
  • Tüm cihaz ve hizmetlerimiz 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Arıza ya da sorun oluşması halinde anında ekibimizce müdahale yapılacak ve sorununuz en kısa sürede çözülecektir.
  Sistem arıza yaptığında sizlerden destek alabilir miyim?
  • Garanti kapsamında olan tüm ürün ve cihazlar için bizlerden ücretsiz 2 yıl boyunca destek alabilirsiniz. Garanti süresi dışında tüm ürünler için uygun fiyatlara sizlere yardımcı olmak için her zaman buradayız.
  Bakım hizmetleriniz mevcut mudur?
  • Satın almış olduğunuz hizmetler için 2 yıllık garanti süresi boyunca bakım hizmetimiz de mevcuttur. Her hizmet için farklılık gösterebilen periyodik bakımlar ücretli olarak da yapılmaktadır. Sizlerin talebi üzerine sizlere bununla ilgili teklif formu gönderilecektir.
  WhatsApp İletişim