Otel Kapı Kilit Sistemleri

  Otel Kapı Kilit Sistemleri Nedir?

  Rezidans, tatil köyü, butik otel ve yıldızlı otellerde çoğunlukla kattığı prestij ve sağladığı kolaylık sebebiyle Otel Kilit Sistemleri kullanılmaktadır. Oldukça avantajlı olan Otel Kapı Kilidi;

  • Güvenlik,
  • Sağlamlık,
  • Yönetim Kolaylığı,
  • Müşteri Konforu,
  • Kolay Erişilebilirlik gibi etkenler düşünülerek üretilmektedir.
  • Otel Kapı Kilit Sistemi kullanımı, montajı ve kurulumu son derece kolay olmaktadır.
  • Otel Kartlı Kapı Sistemleri kartla çalışan son teknoloji uyumlu ve entegre edilen yazılımları sayesinde hatasız çalışan akıllı sistemlerdir.

   OTEL KİLİT SİSTEMİ HİZMETLERİMİZ İLE BİR ADIM ÖNDE OLUN!

  Firmamız, Geçiş Sistemleri kategorisinde bulunan ve özellikle turizm sektörüne hitap eden size en uygun Otel Kartlı Kilit Sistemleri fiyatları ve özelliklerini içeren çözümler üretmektedir. İnce ayrıntısına kadar düşünülmüş olan profesyonel Otel Kapı Kilidi Sistemlerini en kaliteli ürün ve uzman teknik ekibiyle hizmetinize sunmaktadır. Otel Kapı Kilitleri ile deforme olmayan ve servis garantisi altında uzun yıllar yeni gibi kullanabileceğiniz. Ücretsiz keşif avantajımızdan yararlanmak ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Otel Kapı Kilit Sistemleri Nasıl Çalışır?

  Otel Kartlı Kilit Sistemlerinin diğer kullanımı şu şekilde olmaktadır;

  Otel Kapı Kolu kullanımı, montajı ve kurulumu son derece kolay olmaktadır. Otel Kartlı Kilit Sistemleri kartla çalışan son teknoloji uyumlu ve entegre edilen yazılımları sayesinde hatasız çalışan akıllı sistemler olmaktadır.

  Otelde bulunan resepsiyon personeli kendi sisteminde kurulu olan yazılım üzerinden misafire bir kart tanımlanmaktadır. Misafir bu tanımlanan kartla kendisine ayrılan Otel Kapı Kilit Sistemine sahip odanın kilidini otelde kalacağı süre boyunca açarak odaya giriş yapabilmektedir.

  Çıkış zamanı geldiğinde ise sistem otomatik olarak Otel Kapı Kilit Sistemini kapatacaktır. Böylece otel yönetimi misafirlerinin giriş çıkışlarını kontrol altına alabilmektedir.

  Misafirler resepsiyona uğrayarak kalacağı süreyi uzatabilir, böylelikle kart odanın Otel Kapı kolunu açabilmesi açısından aktif hale gelecektir. Otelden çıkış yapan bir misafirin kartı daha sonradan farklı odalar ve kişiler için kullanılabilmektedir.

  Otel Kapı Kilit Sistemleri Avantajları

  • Otel Kapı Kilit Sistemleri entegre edilen çeşitli yazılımlar sayesinde kilit üzerindeki giriş çıkış bilgilerini bilgisayara taşıyabilir veya kilit yazılımından resepsiyonun yaptığı tüm kart işlemlerini raporlama olanağı tanımaktadır.
  • Otel Kapı Kilidi için kullanılan kartların kaybolması, çalınması ya da tahriş olmaları durumunda görevli personel, aktif halde olan kartları kolayca iptal edebilir ve yerine yeni bir kart aktif edebilmektedir.
  • Otel Kapı Kilidi için kullanılan karta TL yükleme özelliği eklenerek, müşterilerin otel içerisindeki tüm aktivite ve alıverişlerini yanında para taşımadan bu kartlar ile yapması sağlanabilmektedir.
  • Energy Saver (Enerji Tasarruf Cihazı) entegrasyonu ile Otel Kapı Kilidi açılması için kartın takılması ile birlikte oda içerisindeki elektrik, alarm, havalandırma yahut su tesisatını aktif hale getirilebilmektedir. Bu şekilde Energy Saver sayesinde müşteriler odadan çıkarken ışığı ya da suyu kapatmayı unutması gibi durumlarda kartla çıkış yapıldığında tüm cihazlar kapanacaktır. Bu durum işletmelerde gözle görülür enerji tasarrufu sağlanmış olmaktadır.

  Otel Kapı Kilit Sistemlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

  Otel Tipi Kilit Sistemlerinde ürünlerde fonksiyonel açıdan çok fazla farklılıklar bulunmamaktadır.

  • Dayanıklılık konusu dikkat edilmesi gereken en önemli nokta olmaktadır. Paslanmaz çelikten (304 kalite paslanmaz) veya zink alaşım malzemeden imal edilmiş olması özellikle ürünün kalitesini ve Otel Kapı Kilit Sistemleri Fiyatlarını belirlemektedir.
  • Döküm malzemeden üretilen kilitlerde mukavemet paslanmaz çeliğe göre daha zayıftır, döküm kilitler zaman içerisinde kırılabilmektedir.
  • Nemli hava koşullarında (deniz gibi) uzun ömürlü kullanıma sahip Otel Kapı Kilidi için paslanmaz çelik kilitlerin seçilmesi gerekmektedir.
  • Nemli ortamlar için özel üretilmiş olan, elektronik devreyi korozyona karşı koruyan, elektronik devrenin kapalı bir kutu içerisinde muhafaza edildiği kilitler tercih edilmelidir, aksi halde zaman içerisinde elektronik kart üzerinde oksitlenme oluşabilmektedir.

  Gelişen teknolojiyle Elektronik Güvenlik Sistemlerindeki gelişmeler turizm sektörünü de etkilemiştir. Özellikle beş yıldızlı otellerden butiklere varana kadar her yerde çok daha geniş bir kullanım alanı yakalayan Otel Kilit Sistemleri, müşterilerin ve işletme yetkililerinin otel içerisinde güvenle kullanacağı bir sistem olmaktadır. En kaliteli Otel Kapı Kilit Sistemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  Yorumlar

  Bu hizmet ile ilgili yorum bulunamadı!

  Yorumunuzu Yazın

  WhatsApp İletişim