Seslendirme ve Anons Sistemleri

Sesinizi duymayan kalmasın.

Keşfet

Seslendirme ve Anons Sistemleri

Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri toplu kullanım alanlarında bulunan kişileri duyuru ve ilanlar hakkında bilgilendirmek, acil durumlarda kişilerin güvenli bir şekilde bulundukları ortamdan tahliyelerini sağlamak ve ortamda hoş bir ambiyans oluşturmak adına binalarda müzik yayını yapmak amacıyla kullanılan sistemler olmaktadır. Kurulan sistemler, yangın algılama, alarm, hava alanlarında kullanılan uçuş bilgi sistemleri gibi sistemlerle entegre olarak çalışabilmektedir ve otomatik anonslar ve bilgilendirme mesajları önceden programlanarak sisteme verilebilmektedir. Ses ve Acil Anons Sistemleri genel olarak kurumlar, işletmeler, stadyumlar, çok katlı binalar, alışveriş merkezleri, fabrikalar, hastaneler ve okullar gibi toplu alanlarda tercih edilmektedir. Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri, kullanım alanı oldukça fazla olmakla birlikte genellikle uyarı, bildiri ve benzeri durumlarda büyük bir kitleye ulaşmak ve hitap etmek amacıyla tercih edilmektedir . Genel Seslendirme ve Anons Sistemleri kullanım amacı sadece müzik yayını ve anons yapılabilmesini sağlamak değil aynı zamanda yayının anlaşılabilir, güvenli ve sürekli olmasını da sağlamaktır. Tüm bu hususlara dikkat ederek mekana ve amaca uygun Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri oluşturmak uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız bu konudaki tesis ettiği sistemlerde, tüm uluslararası güvenlik standartlarını sağlamanın yanı sıra, basit bir analog sistemden, fonksiyonel dijital sistemlere kadar geniş bir ürün portföyüne sahip olmanın avantajlarını da müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca Ücretsiz Keşif avantajımızdan yararlanmak veya projelerinize teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seslendirme ve Anons Sistemleri projesi aşamasında diğer sistemlerde de olduğu gibi öncelikle sistemin kurulma amacı belirlenip,sonrasında mekanın fiziksel özelliklerine göre amaca uygun, oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda proje geliştirilmeli ve bu projeye uygun ürünler belirlenmesi gerekmektedir. Öncelikle sistem tasarımı hazırlayıp proje olarak sunmaktayız. Özellikle Seslendirme Sistemi için sonrasında ortamın büyüklüğüne göre ve istenilen ses şiddetine uygun hoparlör adetleri ile birlikte seçilerek hoparlörün konulacağı konumlarının belirlenmesi sağlanmaktadır. Sistemin diğer sistemlerle olan ilişkisine göre gerekitiğinde entegre bir sistem olması için gerekli arayüzleri kullanılmaktadır. Analog veya dijital seslendirme sistemleri içinden en uygun sisteme göre optimum çözümler oluşturulur ve güç ihtiyacına göre sistemi konfigüre edilmektedir. Birden fazla lokasyondan oluşan büyük projelerde kendi içinde network sağlayabilen veya LAN üzerinden kontrol edilebilen entegre sistemler kurulmaktadır. Kendini sürekli olarak süpervize eden ve yedekleme elemanlarına otomatik olarak geçen sistemler sunulmaktadır. Anons Sistemi projelerinde acil durumlar için alarm bölgeleri ve kaçış eylem planları oluşturulup ona göre analizler yapılmaktadır. Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri Ürün Seçimi Teknolojinin de getirmiş oldukları doğrultusunda sadece görüntü değil aynı zamanda sesin kalitesinde de iyileştirmeler gerçekleştirilmiştir. Buna bağlı olarak sesin çıkışı ve kalitesi de kullanılan teknolojiye göre “yüksek kalite” olarak (Hi-Fi) tanımlanmaktadır. Bu şekilde yüksek kalite Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri için; Kullanılacak ürünlerin sektörde kendini kanıtlamış belli toplam kalitenin üstünde ürünlerden seçilmesine oldukça önem verilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda ses sistemi uygulaması yapacak firmanın teknik bilgi ve personel kapasitesi yeterli olduğundan emin olunması gerekmektedir. Ses ve Anons Sistemi kurdururken malzeme ve işçilik kalitesinden ödün verilmemesi en önemli unsurlardan birisi olmaktadır.

Bir kitleye ya da topluluğa seslenmek ve benzeri amaçlar ile kullanılan Seslendirme ve Anons Sistemleri ; Resmî kurumlar (Askeriye, Valilik, Belediye, Okul, Üniversite, Hastane, Cami vb.) İşletme, Fabrika, Sanayi sitesi, Tatil köyü, Site, Otel, Pazar yeri, Otogar, Tren garı, Hava alanı, Liman, Toplantı ve düğün salonu gibi ortak kullanım alanları olan her mekanda kullanılmaktadır. Firmamızın hizmetlerinden biri olan Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri her mekana ve lokasyona özel, müşterilerin ihtiyacına uygun olarak hizmetinize sunulmaktadır.