Geçiş Kontrol Sistemleri

Kontrolü elden bırakmayın!

Keşfet

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri insanların belirli bir yere giriş ve çıkışlarının belirlendiği, sınırlandırıldığı, gruplandırıldığı ve kontrol altında tutulduğu sistemler bütünüdür. Aynı zamanda bu sistemler Giriş Çıkış Kontrol Sistemleri olarak da bilinmektedir. Geçiş Kontrol Sistemleri Fiyatları teknik kapasite ile orantılı olarak değişmektedir. Fakat burada önemli olan ihtiyacınızı karşılayan kaliteli sistem bileşenlerinin kullanımıdır. Bu aşamadan sonraki önemli kısım ise, Geçiş Kontrol Sistemi Montajıdır. Kaliteli sistem bileşenleriyle, özenli ve güvenilir bir montaj aşamasından sonra sistemi güven içinde kullanabilirsiniz. Günümüzde, büyük şirketlerde ya da sanayi tipi fabrikalarda Geçiş Kontrol Sistemleri artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle vardiyalı çalışma şeklinde çalışan iş yerlerinde ; Personel giriş çıkış takibinin, Çalışma saatinin, Mola saatlerinin kolaylıkla hesaplanması için çok önemli ve pratik bir sistemdir.

Geçiş Kontrol Sistemleri pek çok kategoride uygulama alanına sahiptir. Geçiş Sistemleri çeşitleri şunlardır : Turnike Sistemleri Bariyer Sistemleri Otopark Otomasyon Sistemleri Otel Kilit Sistemleri Personel Takip Sistemleri Kartlı Geçiş Sistemleri Şifreli Geçiş Sistemleri Parmak İzi Geçiş Sistemleri Yüz Tanıma Geçiş Sistemleri Genel olarak Parmak İzi Sistemleri ve Yüz Tanıma Sistemleri ancak güçlü yazılımlarla doğru veriye ulaşabilecek uygulamalardır. Biyometrik Güvenlik Sistemleri olarak bilinen bu sistemler yüksek güvenlik ve kontrol sağlamaktadır.

Uygulama yapılan tüm alanlar kontrol altına alınıp daha güvenli hale gelmektedir. Tüm alanlar yetkilendirilip yetkisiz geçişlerin önüne geçilmektedir. Herkes kendi sorumluluk alanında olacağından dolayı gereksiz meşguliyet olmamaktadır. Sistemli ve düzenli bir çalışma ortamı sağlanmaktadır. Kurum ve işletmelerde geçiş kısıtlaması yapılması sonucu özel ve güvenli alanlar oluşturulmaktadır. Kurulan Personel Takip Sistemi sayesinde personelin çalışma saatleri düzene girmesi gibi faydaları vardır. Bu sayede haksızlıkların önüne geçilmiş olur. Biyometrik geçiş kontrol sistemleri sayesinde parmak izi, yüz tanıma gibi pek çok kişiye özel olan biyolojik tanımlamalar sayesinde yüksek güvenlikli geçişler sağlanabilmektedir.

Okul Geçiş Sistemleri Yemekhane Geçiş Sistemleri Havaalanı Geçiş Sistemleri Personel Geçiş Sistemleri Hastane Geçiş Sistemleri Spor Salonu Geçiş Sistemleri Metro Geçiş Sistemleri Apartman Geçiş Sistemleri Otopark Geçiş Sistemleri Yurt Geçiş Sistemleri