Hizmetler +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa Ücretli Turnike Sistemi Seti .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa Üç Kollu Turnike Sistemi Seti .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa Hızlı Geçiş Turnike Sistemi Seti .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa LTF 114 Boy Turnike .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa LTT 303 Tripod Turnike .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa SG 212 Swing Gate Turnike .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa Hijyen Turnikesi .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa LTOP 501 H Hızlı Geçiş Turnike .

Turnike Geçiş Sistemleri

NEDİR?

Geçiş Kontrol Sistemlerinin en yaygın çeşidi olan Turnike Sistemleri giriş çıkışların kontrol edilmesi ve yetkilendirilmesinin önemsendiği durumlarda ve mekanlarda uygulanan sistemlerdir. Güvenli yazılım ve donanımlarla donatılmış bu sistemler, giriş çıkışları sınırlandırıp, kayıt altında tutarak güvenliği üst seviyeye taşımaktadır.

Turnikeli Geçiş SistemleriPersonel Takip Sistemi, öğrenci takibi gibi çeşitli amaçlarla kullanıldığı takdirde farklı geçiş teknolojileriyle entegre olarak çalışabilmektedir.

Entegre çalışan Turnike Sistemleri şu şekildedir:

Kullanım amaçlarına ve mekanlara göre kullanış şekillerinde farklılıklar olan Turnike Sistemi istenmeyen, uygun olmayan kişilerin geçişini kısıtlamaktadır.

 

ÇEŞİTLERİ

Turnike Geçiş Sistemleri işlevlerine göre birçok model ve Turnike Çeşitlerine sahiptir.

Her bir turnikenin kullanım amacı, kullanılacağı alan ve modeli farklıdır. Bu nedenle sahip olduğu özelliklere göre Turnike Fiyatları değişiklik göstermektedir. İşyeri Turnike Sistemleri genel olarak işletmelerde, fabrikalarda, plazalarda kullanılmaktadır. Jetonlu Turnike sistemleri ise daha çok eğlence merkezlerinde veya tuvalet girişlerinde kullanılmaktadır. Tuvalet Turnike Fiyatları oldukça uygun maliyetlidir. Turnikeler isteğe bağlı olarak tek yönlü veya çift yönlü çalıştırılabilmektedir. Tüm Turnike Sistemleri entegre edilen sensörler ve kullanılan yazılımlar sayesinde Otomatik Turnike olarak çalışma prensibine sahip olabilirler.

 

Turnike Geçiş Sistemleri

KULLANIM ALANLARI

Turnike Sistemleri kullanım amaçlarına göre birçok yerde kullanılmaktadır.

Bu alanlardan bazıları şöyledir:

Kurum ve kuruluşlar gibi elektronik sisteme bağlı olarak güvenli ve sınırlamalı geçiş sağlamak istenen her yerde kullanılmaktadır. Özel okul, özel işletme gibi yerlerde de artık yüksek güvenlik tedbiri alabilmek adına Turnike Sistemleri tercih edilmektedir.

 

ENTEGRE ÇALIŞAN TURNİKE SİSTEMLERİ

İleri teknoloji çağına uyum sağlayan yazılım ve donanımları ile yüksek güvenlik, kontrol ve analiz sağlayan sistemler şu şekildedir:

 

Kartlı Turnike Sistemleri

Proximity ve mifare kart okuyucu gibi terminaller bağlanarak, kişiye özel veya genel tanımlanmış kartların okutularak geçiş yapıldığı Kartlı Geçiş Sistemleridir.

 

Şifreli Turnike Sistemleri

Çalışma prensibi olarak, kişiye özel atanan şifreler veya belirlenen belli şifrelerle girişlerin kontrol altına alınmasını sağlayan Şifreli Turnike Sistemleridir. Doğru şifre girildiği takdirde turnike geçişe iziz verecektir. Böylece tek bir şifreyle geçişler yetkilendirilmiş olacaktır. Talep edilmesi durumunda Personel Takip yazılımları sayesinde bu geçişler analiz edilerek raporlandırılabilmektedir.

 

Parmak İzi Turnike Sistemleri

Parmak İzi okuyucu cihazlarıyla entegreli olarak çalışır. Kişilerin parmak izleri tanıtılarak, kart taşıma veya şifre unutma gibi sorunların önüne geçilerek daha yüksek güvenlikli hizmet sağlamak amaçlanmıştır.

 

Yüz Tanıma Turnike Sistemleri

Yüz Tanıma Sistemi, yüze ait karakteristik özelliklerin analizi yapılarak, bu analize göre verilerin kişiye özel bir şifreleme yöntemi ile veri tabanına kaydedilmesi ve kimlik tanımlaması sırasında gerekli karşılaştırmanın yapılıp geçiş onayı verilmesini sağlayan bir sistemdir. Yüz tanımlama terminalinin entegre edildiği turnikeden, kişiler bu şekilde veri tabanına daha önceden tanımlanıp sonrasında geçiş iznine sahip olabilmektedir.

 

En Ucuz Turnike Fiyatlarına sahip Gazi Information Teknoloji ile uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz Geçiş Kontrol Sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Firmamız ihtiyacınıza en uygun Turnike Sistemleri Fiyat ve özellikleri hakkında sizlere her zaman danışmanlık yapmaktadır. Turnike giriş sistemleri ile güvenliğinizi, kurumsallığınızı maksimum düzeye çıkarmak sizin elinizde!

Yorum Yap

Bazı Referanslarımız

Tüm Referanslarımız