Hizmetler +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa Ücretli Turnike Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa Üç Kollu Turnike Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa Hızlı Geçiş Turnike Sistemi Seti .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa LTF 114 Boy Turnike

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa Hijyen Turnikesi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa LTT 303 Tripod Turnike

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa SG 212 Swing Gate Turnike

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa LTOP 501 H Hızlı Geçiş Turnike .

Turnike Geçiş Sistemleri

Turnike Geçiş Sistemleri Nedir?

Turnike Geçiş Sistemi Nedir? sorusunu şu şekilde yanıtlayabiliriz; Geçiş Kontrol Sistemlerinin en yaygın çeşidi olan Turnike Sistemleri giriş çıkışların kontrol edilmesi ve yetkilendirilmesinin önemsendiği durumlarda ve mekanlarda uygulanan sistemlerdir. Güvenli yazılım ve donanımlarla donatılmış bu sistemler, giriş çıkışları sınırlandırıp, kayıt altında tutarak güvenliği üst seviyeye taşımaktadır.

Turnikeli Geçiş Sistemleri, Personel Takip Sistemi öğrenci takibi gibi çeşitli amaçlarla kullanıldığı takdirde farklı geçiş teknolojileriyle entegre olarak çalışabilmektedir.

Entegre çalışan Turnike Sistemleri şu şekildedir:

Kullanım amaçlarına ve mekanlara göre kullanış şekillerinde farklılıklar olan Turnike Sistemi istenmeyen, uygun olmayan kişilerin geçişini kısıtlamaktadır.

 

Turnike Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?

Turnike Geçiş Sistemleri işlevlerine göre birçok model ve Turnike Sistemleri Çeşitlerine sahiptir. Bunları şu şekilde kısaca açıklayabiliriz;

 

Tripod Turnike Sistemleri

Tripod Turnike Sistemleri iç ve dış ortamlar için tasarlanmış bel hizasında 3 kollu turnike modelidir. Tripod Turnike şirket genel merkezleri, okullar, fabrikalar, plazalar, spor salonları ve konut projelerinde güvenli ve pratik geçişler için kullanılmaktadır. Tripod Turnike Fiyatları ile ilgili bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Hızlı Geçiş Turnike Sistemleri

Hızlı Geçiş Turnike banka ve holding gibi prestijli ortamlar için tasarlanmış iç ortam ürünleridir. Hızlı Turnike mimar ve dekoratörlere değişik tasarım imkanları sunmaktadır. Hızlı Geçiş Turnike Fiyatları ile ilgili bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Swing Gate Turnike Sistemleri

Turnike Geçiş Sistemleri

Swing Gate Turnike Sistemleri, Vip Turnike olarak da bilinen ve engelli geçişlerde kullanılan estetik görünümlü motorlu turnikelerdir. Estetik görünüm ve dekorasyonun önemli olduğu mekanlarda kullanılmak üzere üretilmektedir.

 

Paralı Turnike Sistemleri

Paralı Turnike Sistemleri genel olarak Bel Turnike Sistemleri olarak bilinen turnikelerdir. Bu turnike sistemleri bel boyu turnikelerdir. Bu turnikelere üç ayaklı turnikeler de denilmektedir. Aynı zamanda belirli bir miktar ücret belirleyerek jeton sistemini kurdurabilirsiniz. Böylece istediğiniz miktarda ücret ile Jetonlu Turnikeden kontrollü geçişleri sağlayabilirsiniz. Turnike ücretleri kullanılan turnike modeline göre değişiklik göstermektedir. Gişe sistemlerinde kullanılan turnikeler paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı olabilir. Paslanmaz çelik Paralı Turnike Fiyatları ile elektrostatik Boyalı Turnike Fiyatları aynı değildir. Paslanmaz çelik turnikeler dış mekan kullanımına uygundur. Elektrostatik boyalı turnikeler iç mekan kullanımına uygundur.

 

Boy Turnike Sistemleri

Boy Turnike Sistemleri yüksek güvenlik gereken yerlerde kontrollü geçiş sağlayan turnike modelidir. Firmamız genel olarak Tansa Boy Turnikeleriyle birlikte entegreli biçimde çalışmaktadır. Boy Turnike Sistemi iç ve dış ortamda kullanılabilen, 2, 3 veya 4 kanatlı modelli seçenekleri bulunan turnikelerdir. Boy Turnike Modelleri tercihe göre boyalı veya paslanmaz çelik olarak üretilmektedir. Boy Turnike Fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

WC – Tuvalet Turnike Sistemleri

Tuvalet Turnikeleri, umumi açık tuvaletlere girmek için kullanılan turnikelerdir. Bu turnikeler jeton veya bozuk para ile çalışarak kişilerin düzenli ve kontrollü bir şekilde tuvalete girmesine olanak sağlar. Tuvalet Turnike Fiyatları kullanılan turnikenin modeline göre değişiklik göstermektedir. Günümüzde Tuvalet Turnikeleri olarak Bel Turnikeleri tercih edilmektedir. Bu turnikeleri sadece umumi tuvaletlerde değil, şirketlerde, meydanlarda, havalimanlarında, kamu kurum ve kuruluşlarında, belediyelerde, fabrikalarda, hastanelerde ve ücret talep edilen benzeri yerlerde güvenle kullanabilirsiniz. Wc Paralı Turnike Fiyatları kullanılacak yüzeylere göre değişmeyecektir. Sistemin fiyatı sadece seçilen turnikelere göre değişiklik gösterecektir.

 

Okul Turnike Sistemleri

Üniversitelerde veya özel okullarda alıştığımız Okul Turnike Sistemleri artık bir ihtiyaç haline geldi ve tüm okullarda kullanılmaya başlandı. Öğrenci devamsızlıklarına da bu sistemler üzerinden öğrencilerin okulda olup olmadığı takip edilerek ulaşılabilmektedir. Bu da okul yönetimini rahatlatır. Okul Turnike Sistemleri okul içinde olduğu gibi okul giriş kapılarında da çeşitli şekillerde kullanılabilir.

 

Spor Salonu Turnike Sistemleri

Spor Salonu Turnike Sistemleri, spor salonu üyelerinin belirli bir alana hangi saatte ve hangi gün girdiğini kolayca öğrenmenizi sağlayan sistemlerdir. Bu program ile ayrıca kimin hangi kapıdan geleceğini tanımlayabilir ve kısıtlayabilirsiniz. Basit arayüzü sayesinde kısa bir eğitim almış herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

 

Her bir turnikenin kullanım amacı, kullanılacağı alan ve modeli farklıdır. Bu nedenle sahip olduğu özelliklere göre Turnike Fiyatları değişiklik göstermektedir. İşyeri Turnike Sistemleri genel olarak işletmelerde, fabrikalarda, plazalarda kullanılmaktadır. Jetonlu Turnike sistemleri ise daha çok eğlence merkezlerinde veya tuvalet girişlerinde kullanılmaktadır. Tuvalet Turnike Fiyatları oldukça uygun maliyetlidir. Turnikeler isteğe bağlı olarak tek yönlü veya çift yönlü çalıştırılabilmektedir. Tüm Turnike Sistemleri entegre edilen sensörler ve kullanılan yazılımlar sayesinde Otomatik Turnike olarak çalışma prensibine sahip olabilirler.

 

Turnike Geçiş Sistemlerinin Kullanım Alanları

Turnike Sistemleri kullanım amaçlarına göre birçok yerde kullanılmaktadır.

Bu alanlardan bazıları şöyledir:

Kurum ve kuruluşlar gibi elektronik sisteme bağlı olarak güvenli ve sınırlamalı geçiş sağlamak istenen her yerde kullanılmaktadır. Özel okul, özel işletme gibi yerlerde de artık yüksek güvenlik tedbiri alabilmek adına Turnike Sistemleri tercih edilmektedir.

 

Entegre Çalışan Turnike Sistemleri

İleri teknoloji çağına uyum sağlayan yazılım ve donanımları ile yüksek güvenlik, kontrol ve analiz sağlayan sistemler şu şekildedir:

 

Kartlı Turnike Sistemleri

Proximity ve mifare kart okuyucu gibi terminaller bağlanarak, kişiye özel veya genel tanımlanmış kartların okutularak geçiş yapıldığı Kartlı Geçiş Sistemleridir.

 

Şifreli Turnike Sistemleri

Çalışma prensibi olarak, kişiye özel atanan şifreler veya belirlenen belli şifrelerle girişlerin kontrol altına alınmasını sağlayan Şifreli Geçiş Sistemleridir. Doğru şifre girildiği takdirde turnike geçişe izin verecektir. Böylece tek bir şifreyle geçişler yetkilendirilmiş olacaktır. Talep edilmesi durumunda Personel Takip yazılımları sayesinde bu geçişler analiz edilerek raporlandırılabilmektedir.

 

Parmak İzi Turnike Sistemleri

Parmak İzi Okuyucu Cihazlarıyla entegreli olarak çalışır. Kişilerin parmak izleri tanıtılarak, kart taşıma veya şifre unutma gibi sorunların önüne geçilerek daha yüksek güvenlikli hizmet sağlamak amaçlanmıştır.

 

Yüz Tanıma Turnike Sistemleri

Yüz Tanıma Sistemi, yüze ait karakteristik özelliklerin analizi yapılarak, bu analize göre verilerin kişiye özel bir şifreleme yöntemi ile veri tabanına kaydedilmesi ve kimlik tanımlaması sırasında gerekli karşılaştırmanın yapılıp geçiş onayı verilmesini sağlayan bir sistemdir. Yüz tanımlama terminalinin entegre edildiği turnikeden, kişiler bu şekilde veri tabanına daha önceden tanımlanıp sonrasında geçiş iznine sahip olabilmektedir.

 

En Ucuz Turnike Fiyatlarına sahip Gazi Information Teknoloji ile uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz Geçiş Kontrol Sistemlerine sahip olabilirsiniz. Firmamız ihtiyacınıza en uygun Turnike Sistemleri Fiyat ve özellikleri hakkında sizlere her zaman danışmanlık yapmaktadır. 

Turnike Geçiş Sistemleri ile güvenliğinizi ve kurumsallığınızı maksimum düzeye çıkarmak sizin elinizde!

Yorum Yap

Bazı Referanslarımız

Tüm Referanslarımız