AHD Kamera Sistemleri

Kesintisiz ve Yüksek Kaliteli Güvenlik

Keşfet

AHD Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri içerisinde oldukça yeni bir sistem olan AHD Kamera Sistemleri, Analog Kamera Sistemleri altyapısını kullanmaktadır. 720p, 1080p, 2160p ve 4k gibi yüksek çözünürlükte görüntü elde edebilen gelişmiş bir teknolojidir. 500 metre mesafeye kadar görüntü kalitesini bozmadan görüntü aktarabilme özelliğine sahip bu kameralar herhangi bir gecikme ve görüntü kaybı yaşanmasını engellemektedir. Bu yüzden son zamanlarda bu iş ile ilgilenen birçok kişinin ilgi odağı olmaktadır. Görüntü kalitesi itibari ile farklı Kamera Sistemleri bulunmaktadır. Bu Kamera Sistemleri şu şekildedir : HD Kamera Sistemleri Full HD Kamera Sistemleri 2 mp Kamera Sistemleri 3 mp Kamera Sistemleri 4 mp Kamera Sistemleri 5 mp Kamera Sistemleri ve üzeri özelliklere sahip Güvenlik Kamera Sistemleri. Yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi sunmakta olan bu Kamera Sistemleri, renk ayrımını da çok iyi yapabilmektedir. 2014 yılında piyasada yer almaya başlayan bu sistem, kurulum kolaylığı ve maliyet açısından tercih edilen bir sistemdir. AHD Kamera Sistemlerinin en büyük avantajlarından biri mevcut olan Analog Kamera Sisteminin altyapısını kullanabilmesidir. Var olan kameralar değiştirilmeden AHD Kamera eklenebilmektedir. Mevcut altyapı kullanılarak Analog Kamera Sistemi, Güvenlik Sistemlerinden olan AHD Kamera Sistemi ile değiştirilebilmektedir. AHD Kamera Özellikleri bakımından ; AHD IR Bullet Kamera AHD Speed Dome Kamera AHD Dome Kamera AHD Box Kutu Kamera olmak üzere 4 farklı modelden oluşmaktadır. Firmamızın kullandığı modeller bunlar olmakta ve genel olarak beğenilen modeller olarak bilinmektedir. AHD Kamera Fiyatları ve özellikleri bakımından size en uygun çözümü sunmaktayız. Güvenliğiniz için Gazi Information Teknoloji hizmetleri ile AHD Kamera Sistemleri edinin, rahat edin. Aynı zamanda Gazi Information Teknoloji San. Tic. A. Ş. Firması olarak bu alanda tüm kullanım özelliklerini kullanıcılara ayrıntılı olarak anlatmaktayız. Bununla beraber herhangi bir durum olduğunda da hızlı bir şekilde müşterilerimize yardımcı olmaktayız. İhtiyacınıza uygun, en doğru seçimi yapabilmeniz için Ücretsiz Keşif Avantajımızdan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Genel olarak analog kamera kurulum sistemleri ile aynı özellikte bulunan AHD Kamera Sistemlerinin Kurulumu uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden kişilerin kendi başına kurulum yapması pek sağlam olmamakta ve arıza durumunda hiçbir garantisi olmamaktadır. İşletmelerde Evlerde Okullarda Hastanelerde ve bu gibi yerlerde rahatlıkla kullanılması yer sahipleri için de kolaylık sağlamaktadır. DAHA ÖNCEDEN ANALOG KAMERA KURULU İSE : Takılacak yerde daha önceden analog kamera var ise işlemler daha da kolay olabilmektedir. Çünkü analog kamera kabloları AHD kamera sistemleri içinde gereçli olarak kurulabilmektedir. Bu yüzden kullanıcılar hem maliyet açısından hem de işlemlerin hızlı olması açısından kazançlı olabilmektedir. İLK DEFA KAMERA SİSTEMİ KURULUMU YAPILACAK İSE : AHD kameraların ilk defa kurulumu yapılacak ise işlemler yine de zor ve uzun olmamaktadır. Çünkü AHD Kamera Sistemlerini satan bayiler kurulum kablolarını da bulundurmaktadır. Bu yüzden her iki ürünü de aynı yerden almak mümkün olmaktadır. Böylece kurulum işlemi de hızlanmaktadır.

Kesintisiz ve muhteşem bir görüntü kalitesine sahip olmaktadır. Maliyeti oldukça uygun olmaktadır. 500 metre mesafeye kadar hiçbir kesintiye uğramadan ve yüksek kalitede görüntüyü ilgili cihazlara aktarmaktadır. 500 metreye kadar kayıt alabilen AHD Kamera Sistemleri telefon ya da akıllı cihazlar ile de takip edilebilmektedir. Bu yüzden AHD kameralarını kullanan iş yeri sahipleri zaman kaybetmeden takip ya da kontrol edebilmektedir. Böylece kontrol işlemleri ve takip ile herhangi kötü bir durum olmadan önlem almak da mümkün olmaktadır. İlgili kamera sisteminin firmamız tarafından yapılan kurulumu aşamasında dilerseniz sistemin görüntülediği tüm kayıtları cep telefonunuzdan takip edebilme özelliğinin aktif edilmesini sağlayabilmektesiniz. Böylelikle sistemin kullanıldığı mekân içerisinde oluşan tüm hareketleri kesintisiz bir şekilde izleme olanağına sahip olunmaktadır. Üstelik oldukça uygun fiyat ile sunulan bu hizmet firmamız hizmetlerinden bir tanesidir. Kamera Sistemleri fiyatları ile ilgili bilgi edinmek için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz. Bu sistemin kurulum ve satış işlemlerinde faaliyet göstermekte olan firmamız son derece güven verici hizmetler sunmaktadır. Özellikle ürünlerimize olan güvenimiz ve garantili hizmet anlayışımız ile kamera sistemleri alanındaki tüm hususlarda yanınızda yer almaktayız.

Evlerde, İşyerlerinde, Okullarda, Hastanelerde, Otoparklarda, Alışveriş merkezlerinde, Kamu kurumlarında, Özel kurumlarda vb. daha birçok alanda kullanılabilmektedir. Kamera Sistemleri kurulum ve satış alanında hizmet vermekte olan firmalar gün geçtikçe artış göstermektedir. Bu alanda uzun yıllardır hizmetlerine devam etmekte olan firmamızdan AHD Sistemleri hizmetini kolaylıkla alabilirsiniz.