Hizmetler +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Gazitek Bakıcı Kamerası

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Dahua Ev ve İş Yerleri İçin 4lü AHD Kamera Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Dahua Ev ve İş Yerleri İçin 8li AHD Kamera Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Dahua Ev ve İş Yerleri İçin 16lı AHD Kamera Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Dahua HAC-HFW1200TLP-A-0360B-S4 Ahd Kamera

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Dahua HAC-HFW2231EP-0360B Ahd Kamera

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Dahua HAC-HFW2802EP-A-0360B Ahd Kamera

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Dahua HAC-HDW2220SP-0360B-S2 Ahd Kamera

AHD Kamera Sistemleri

Ahd Kamera Sistemi Nedir?

Ahd Kamera Nedir? sorusunu şu şekilde yanıtlayabiliriz; Güvenlik Kamera Sistemleri içerisinde oldukça yeni bir sistem olan AHD Kamera SistemleriAnalog Kamera Sistemleri altyapısını kullanmaktadır.

720p, 1080p, 2160p ve 4k gibi yüksek çözünürlükte görüntü elde edebilen gelişmiş bir teknolojidir. 500 metre mesafeye kadar görüntü kalitesini bozmadan görüntü aktarabilme özelliğine sahip bu kameralar herhangi bir gecikme ve görüntü kaybı yaşanmasını engellemektedir. Analog video sinyalinin AHD Kamera Kayıt Cihazı olan DVR Dijital Kayıt Cihazı tarafından işlenerek analog görüntüler sayısala çevirir ve sıkıştırır sonrasında ise kendi içindeki sabit disklerde kayıt altına alır ve elde ettiği görüntüleri istemciler tarafından talep edilmesi halinde istemcilere gönderir.

Son zamanlarda bu iş ile ilgilenen birçok kişinin ilgi odağı olmaktadır. Görüntü kalitesi itibari ile farklı Kamera Sistemleri bulunmaktadır.

Bu Kamera Sistemleri şu şekildedir:

Yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi sunmakta olan bu Kamera Sistemleri, renk ayrımını da çok iyi yapabilmektedir.

2014 yılında piyasada yer almaya başlayan bu sistem, kurulum kolaylığı ve maliyet açısından tercih edilen bir sistemdir.
AHD Kamera Sistemlerinin en büyük avantajlarından biri mevcut olan Ahd Kamera Sisteminin altyapısını kullanabilmesidir.

Var olan kameralar değiştirilmeden AHD Kamera eklenebilmektedir. Mevcut altyapı kullanılarak Ahd Kamera Güvenlik SistemiGüvenlik Sistemlerinden olan AHD Güvenlik Kamerası ile değiştirilebilmektedir.

 

AHD Kamera Özellikleri bakımından;


Firmamızın kullandığı modeller bunlar olmakta ve genel olarak beğenilen modeller olarak bilinmektedir. AHD Kamera Sistemleri Fiyatları ve özellikleri bakımından size en uygun çözümü sunmaktayız.

Güvenliğiniz için Gazi Information Teknoloji hizmetleri ile AHD Kamera Sistemleri edinin, rahat edin.


Aynı zamanda Gazi Information Teknoloji San. Tic. A. Ş. Firması olarak bu alanda tüm kullanım özelliklerini kullanıcılara ayrıntılı olarak anlatmaktayız. Bununla beraber herhangi bir durum olduğunda da hızlı bir şekilde müşterilerimize yardımcı olmaktayız. İhtiyacınıza uygun, en doğru seçimi yapabilmeniz için Ücretsiz Keşif Avantajımızdan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

 

Ahd Kamera Sistemi Nasıl Kurulur?

AHD Kamera Sistemleri

Genel olarak analog kamera kurulum sistemleri ile aynı özellikte bulunan Ahd Kameraların Kurulumu uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden kişilerin kendi başına kurulum yapması pek sağlam olmamakta ve arıza durumunda hiçbir garantisi olmamaktadır. Göz önünde bulundurulması gereken önemli bir etken ise hizmet vereceği alanda kullanılacak olan kamera sayısı adedi dikkate alınarak DVR’ın kanal sayısı seçilmelidir, genellikle 4’lü, 16’lı, 32’li ve 8’li Kayıt Cihazı kullanılmaktadır.

 

Daha önceden Ahd Kamera Seti kurulu ise;

Takılacak yerde daha önceden Ahd Kameralar var ise işlemler daha da kolay olabilmektedir. Çünkü Analog Kamera KablolarıAHD Kamera Sistemleri için de kullanılabilmektedir. Bu yüzden kullanıcılar hem maliyet açısından hem de işlemlerin hızlı olması açısından kazançlı olabilmektedir.

 

İlk defa Ahd Kamera Sistemi kurulumu yapılacak ise;

AHD Kameraların İlk Defa Kurulumu yapılacak ise işlemler yine de zor ve uzun olmamaktadır. Çünkü AHD Kamera Sistemlerini satan bayiler kurulum kablolarını da bulundurmaktadır. Bu yüzden her iki ürünü de aynı yerden almak mümkündür. Böylece kurulum işlemi de hızlanmaktadır.

 

Ahd Kamera Sistemi Avantajları


Bu yüzden AHD Kameralarını kullanan iş yeri sahipleri zaman kaybetmeden takip ya da kontrol edebilmektedir. Böylece kontrol işlemleri ve takip ile herhangi kötü bir durum olmadan önlem almak da mümkün olmaktadır.
İlgili kamera sisteminin firmamız tarafından yapılan kurulumu aşamasında dilerseniz sistemin görüntülediği tüm kayıtları cep telefonunuzdan takip edebilme özelliğinin aktif edilmesini sağlayabilmektesiniz. Böylelikle sistemin kullanıldığı mekân içerisinde oluşan tüm hareketleri kesintisiz bir şekilde izleme olanağına sahip olunmaktadır.

Üstelik oldukça uygun fiyat ile sunulan bu hizmet, firmamız en önemli hizmetlerinden bir tanesidir. AHD Kamera Sistemleri Fiyatları, Ahd Kamera Sistemi Fiyatları ve Ahd Güvenlik Kamera Fiyatları ile ilgili bilgi edinmek için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Bu sistemin kurulum ve satış işlemlerinde faaliyet göstermekte olan firmamız son derece güven verici hizmetler sunmaktadır. Özellikle ürünlerimize olan güvenimiz ve garantili hizmet anlayışımız ile Kamera Sistemleri alanındaki tüm hususlarda yanınızda yer almaktayız.

 

Ahd Kamera Sistemi Kullanım Alanları

Kamera Sistemleri kurulum ve satış alanında hizmet vermekte olan firmalar gün geçtikçe artış göstermektedir. Bu alanda uzun yıllardır hizmetlerine devam etmekte olan firmamızdan AHD Sistemleri Hizmetini kolaylıkla alabilirsiniz.

Yorum Yap

Bazı Referanslarımız

Tüm Referanslarımız