Bariyer Geçiş Sistemleri

NEDİR?

 Bariyer Sistemleri , kurum, kuruluş, işletme, fabrika, iş yerleri, siteler, otoparklar gibi araç giriş ve çıkışının olduğu yerlerde, araçların takibini ve yetkilendirmesini yaparak kontrol altına alınmasını amaçlayan sistemlerin bütünüdür. Firmamız özellikle yoğun kullanılan girişlerde daha hızlı geçiş olanağı sunan Otopark Bariyer Sistemleri seçenekleri ile müşterilerinin güvenliklerini, isteklerini önemsemekte ve her bir müşterisine ayrı özel çözümler üretmektedir. Gazi Information Teknoloji otopark alanlarında giriş ve çıkışları güvenle sağlamak ve geçişleri hızlandırmak için kollu bariyer sistemleri, Park Bariyeri, Mantar Bariyer, Road Blocker, tuzaklar ve Plaka Tanıma Sistemi gibi Otomatik Bariyer hizmetleri vermektedir. Güvenlik Bariyer Sistemleri belirlenen alana izinsiz girişlerin önüne geçilmesi açısından önemlidir. Bu sistemler ile entegre çalışan Otopark Plaka Okuma Sistemi ya da kablosuz alıcılar sayesinde istenilen araçların otomatik geçişini sağlayarak zaman ve işçilikten ciddi kazanç sağlanmaktadır. Bununla birlikte tüm giren çıkan araçların giriş ve çıkışları kayıt altına alınmaktadır. İstenen kişilerin istenilen saatte giriş ve çıkışını sağlamaktadır. Çeşitli Bariyer Geçiş Sistemleri sayesinde yabancı aracın içeriye direkt girmesi engellenmektedir. Araçların plakalarına ya da ön cama küçük çip şeklinde yerleştirilen alıcı ile tanınması ve kolay geçiş yapılması sağlanmaktadır.

ÇEŞİTLERİ

 Güvenlik Bariyer Sistemleri özellikle uzaktan bir kumanda ile kontrol edilebildiği için pratik araç geçişleri sağlamaktadır. Bariyer Sistemleri Çeşitlerinden yaygın olarak kullanılan Kollu Bariyer Sistemleri, otomatik geçiş özelliği ile araçların durmadan hızlı ve güvenli biçimde geçişlerini sağlamaya imkan tanımaktadır. Mantar Bariyer Sistemleri ise özellikle AVM’ler, tesis girişleri ile belediyelerin sokak yayalaştırma çalışmalarında çoğunlukla tercih edilen sistemler olarak bilinmektedir.

KOLLU BARİYER SİSTEMLERİ

 Kollu Bariyer elektrikli motora bağlı, 3mt den başlayan çeşitleri ile araçların kontrollü giriş-çıkış yapılması istenilen yerlere yerleştirilen uzaktan kumandalı sistemlerdir. İzinsiz araç giriş ve çıkışlarını engelleyerek otoparklarda düzenin sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Kollu Bariyerler genellikle Otopark Bariyerleri, hastaneler, okullar, siteler gibi giriş çıkışların yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır.
Kollu Bariyerler gelişmiş kontrol sistemleri sayesinde;

MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ

 Mantar Bariyer Sistemleri yüksek güvenlik gerektiren mekanlarda kullanılmaktadır. İstenmeyen ya da tehdit oluşturabilecek araçların girişlerini engellemek için zemine yerleştirilen darbelere karşı dirençli sistemlerdir. Kontrollü araç giriş-çıkışları sağlamasının yanı sıra belli bir hızda gelen araç çarpmalarına dayanarak olası saldırıları ve izinsiz girişleri engelleyebilme özelliklerine sahiptir. Bu sistemin amaçlarından biri de yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde trafiğe kapalı yollara araç girişlerini engellemektir. Hidrolik Sistem altyapısına sahip olan bu sistemler hızlı açılıp kapanma ve darbeye dayanma özelliklerine sahiptir. Uzaktan kumandalı ve manuel versiyonları mevcuttur. Mantar Bariyer Fiyatları ve Hidrolik Mantar Bariyer Fiyatları diğer bariyer çeşitleri gibi uygun maliyetlere sahiptir.

BLOK BARİYER (ROAD BLOCKER)

Blok Bariyer, üst düzey güvenlik gereksinimi olan;

 Her türlü araçlı saldırıları önlemek için kesin çözümdür. Güçlü ve hızlı motor sistemi sayesinde gecikme olmaksızın açılan ve kapanan bu sistem kumanda, buton gibi tüm Access Geçiş Kontrol Sistemi ile çalışabilmektedir.

AVANTAJLARI

Bariyer Geçiş Sistemleri avantajları genel olarak şu şekildedir:

 Bariyer Sistemleri ile entegre çalışabilen Otopark Otomasyon Sistemleri yazılımları günümüzde birçok kurum tarafından artık yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bariyer Fiyatları ve özellikleri bakımından kaliteli sistemler kullanılması uzun ömürlü ve kaliteli hizmet avantajı sağlamaktadır. Firmamız Otopark Bariyeri ve güvenlik Bariyer Sistemi ile entegre Otopark Otomasyon yazımları ile size kaliteli ve uygun çözümler üretmektedir. Bu nedenle Geçiş Kontrol Sistemlerinde öncü olan firmamız, referans çalışmaları ve sunduğu kaliteli hizmeti ile sizleri memnun etmeyi birinci hedefi olarak görmektedir. İşletmenize özel Ücretsiz Keşif Ve Fiyat Teklifi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.